skip to main
|
skip to sidebar
13angi
joi, 27 august 2015
Sculpturi...
Doritorii s-au inmultit,asa ca a trebuit sa facem putina ordine,iar maestrul sa mai pregateasca bucati de lemn...
Copiii au trecut apoi la pictura...
mari alaturi de micuti...
finalitati...
Voi reveni.:)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Feedjit
Feedjit Live Blog Stats
Feedjit
Feedjit Live Blog Stats
nu ma uita
kredenc
Postări populare
Miercurea fara cuvinte!
Miercurea fara cuvinte!
sau o seara minunata de vineri:)!
M.F.C. Prin lume...
Mai multe imagini de prin lume gasiti la Carmen.
Miercurea fara cuvinte...
picturile de luni,tortul de marti,tacerea de azi... Carmen are trupa vesela care sa se infrupte din tortul meu:)
Miercurea fara cuvinte.PRIETENIUL...
adevarat la nevoie se cunoaste!:) In doi matematica pare o joaca,iar Carmen "se joaca" impreuna cu noi.:)
Persoane interesate
Arhivă blog
►
2017
(1)
►
februarie
(1)
►
2016
(39)
►
decembrie
(4)
►
septembrie
(2)
►
august
(2)
►
iunie
(4)
►
mai
(6)
►
aprilie
(6)
►
martie
(3)
►
februarie
(6)
►
ianuarie
(6)
▼
2015
(91)
►
decembrie
(8)
►
noiembrie
(3)
►
octombrie
(4)
►
septembrie
(15)
▼
august
(7)
De prin Centru adunate
Olarit...
Sculpturi...
Framantari ...MFC
Cununi de...
Solar
Puii mei...
►
iulie
(2)
►
iunie
(1)
►
mai
(6)
►
aprilie
(9)
►
martie
(11)
►
februarie
(8)
►
ianuarie
(17)
►
2014
(80)
►
decembrie
(8)
►
noiembrie
(9)
►
octombrie
(1)
►
septembrie
(9)
►
august
(12)
►
iulie
(2)
►
iunie
(7)
►
mai
(1)
►
aprilie
(11)
►
martie
(9)
►
februarie
(10)
►
ianuarie
(1)
►
2013
(109)
►
decembrie
(6)
►
noiembrie
(9)
►
octombrie
(5)
►
septembrie
(2)
►
august
(1)
►
iulie
(12)
►
iunie
(7)
►
mai
(10)
►
aprilie
(18)
►
martie
(13)
►
februarie
(10)
►
ianuarie
(16)
►
2012
(107)
►
decembrie
(11)
►
noiembrie
(12)
►
octombrie
(11)
►
septembrie
(8)
►
august
(7)
►
iulie
(4)
►
iunie
(5)
►
mai
(2)
►
aprilie
(11)
►
martie
(12)
►
februarie
(11)
►
ianuarie
(13)
►
2011
(106)
►
decembrie
(4)
►
noiembrie
(11)
►
octombrie
(7)
►
septembrie
(1)
►
august
(9)
►
iulie
(9)
►
iunie
(5)
►
mai
(10)
►
aprilie
(11)
►
martie
(19)
►
februarie
(13)
►
ianuarie
(7)
►
2010
(117)
►
decembrie
(7)
►
noiembrie
(11)
►
octombrie
(8)
►
septembrie
(9)
►
august
(5)
►
iulie
(2)
►
iunie
(7)
►
mai
(13)
►
aprilie
(17)
►
martie
(13)
►
februarie
(15)
►
ianuarie
(10)
►
2009
(22)
►
decembrie
(13)
►
noiembrie
(9)
Despre mine
angi
şuştiu, bihor, Romania
născută pe 13, dar cu mult noroc
Vizualizați profilul meu complet
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu